Inne Usługi

Strona Główna  /  Inne Usługi
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek po Krakowie i okolicach oraz prywatnych transferów z lotniska dla Gości Pergamin Apartments.

 

Prywatny transfer z lotniska do Apartamentów Pergamin

Przygotowaliśmy dla naszych Gości transfer z lotniska do naszego obiektu z prywatnym szoferem w wygodnym, nowoczesnym i klimatyzowanym samochodzie.

 

Auschwitz - Birkanau

Odwiedź największy z nazistowskich obozów śmierci podczas 7-godzinnej wycieczki po Auschwitz-Birkenau. Dowiedz się więcej o programie „Arbeit macht frei” oraz o ludobójstwach w czasie II wojny światowej. Zobacz na własne oczy komory gazowe i baraki.


Wieliczka

Poznaj wpisaną na listę dziedzictwa UNESCO kopalnię soli Wieliczka podczas 4 godzinnej wycieczki. Zwiedź niesamowite podziemne korytarze oraz wykute w soli kaplice i przekonaj się, dlaczego to miejsce każdego roku przyciąga ponad milion turystów.


Muzeum Oskara Schindlera

  Poznaj niesamowitą historię Oskara Schindlera, właściciela fabryki, który pomógł ocalić ponad 1000 Żydów w Krakowie podczas II wojny światowej.


SPA Mobile


Wyobraź sobie, że Twój pokój przemienia się w prywatne SPA...
Dajemy naszym klientom pełen wachlarz masaży i zabiegów kosmetycznych w wygodnych i komfortowych warunkach, które wykonane będą w zaciszu Państwa  pokoju. Wykwalifikowani terapeuci sprawią że poczujesz się naprawdę wyjątkowo...


W celu rezerwacji zapraszamy do kontaktu:
tel.: +48 12 430 33 03
e-mail: apartments(@)hotelpergamin.pl
Strona używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ

Zadzwoń

Mapa

Rezerwuj